Ana Sayfa Tel: 0212 320 08 09
Hakkımızda Hizmetlerimiz Galeri İletişim
Aile Eğitimi

Aile Eğitimi

Özel Eğitimde Aile Eğitimi

Özürlü birey ve ailelerine yönelik verilen aile eğitimi hizmetlerinde ailenin bir bütün olarak ele alınması yaklaşımından hareketle, Tanı özel Eğitim Merkezi her özür grubuna yönelik aileleri bilgilendirici, bilinçlendirici ve yönlendirici aile eğitimleri düzenlemektedir.

Aile eğitimleri nde; her özür grubunun özellikleri, gelişim alanları, gereksinimleri konusunda ailelerin bilgilendirilerek, başvuracakları kaynaklara ulaşımı; özürlü birey ve ailelerinin hak ve hizmetler konusunda bilinçlendirilmesi; gerek özürlü bireyin eğitimi, gerekse bireyin ve ailesinin toplumla bütünleştirilmesi; alanlarıyla ilgili yönlendirme ve bilinçlendirme çalışmaları alanında uzman pedagog ve özel eğitim öğretmenleri ile yapılmaktadır.

Aile eğitimi konusunda detaylı bilgi almak için lütfen arayınız.


Öğrenme Güçlüğü (Disleksi) Yaygın Gelişimsel Bozukluklar
Destek Eğitim Programları Otizm
Davranış Bozuklukları Asperger Sendromu
Sosyal ve Duygusal Gelişim Zihinsel Engelliler
Okula Uyum Sorunları Down Sendromu
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bedensel Engelliler
Özel Eğitim Kanunu Duyurular
Özürlü Hakları İnsan Kaynakları
İletişim Ana Sayfa
Bu sitedeki tüm bilgiler sizleri aydınlatmak amaçlı olup tedavi niteliğinde değildir. Özel Tanı Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi yazılan yazılardan yola çıkarak uygulanan tedavilerdeki doğacak aksaklıklardan sorumlu tutulamaz. Bu sitenin tüm içeriği Tanı Özel Eğitim Merkezi tarafından hazırlanmıştır. İzinsiz kopyalanamaz, çoğaltıp dağıtılamaz ve yayınlanamaz. Tüm hakları saklıdır.

Özel Tanı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Talatpaşa Mh.
Emirgazi Cd. Zümre Sokak No:2/2 Okmeydanı Kağıthane / İstanbul