Ana Sayfa Tel: 0212 320 08 09
Hakkımızda Hizmetlerimiz Galeri İletişim

Hakkımızda

Özel Tanı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Tanı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 2007 yılında özel eğitime ihtiyaç duyan çocuk ve gençlerimize yönelik eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. 400 m2 lik binamızda gerekli tüm eğitim öğretim materyalleri, fizyoterapi odası, bireysel sınıflar, küçük yaş odası ve grup sınıflarımız ile eğitim kurumlarında olması gereken fiziki şartlar (Yangın merdiveni, erken uyarı sistemi) sağlanmıştır

Kurumumuz bünyesinde çalışan ve öğrencilerimizin bireysel gelişimlerini herşeyden önde tutan psikolog, pedagog, özel eğitim öğretmenleri, çocuk gelişimi öğretmeni ve fizyoterapistimizle öğrencilerimiz ve ailelerine hizmet verilmektedir.

Tanı özel eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, kuruluş amacı olan özel eğitime muhtaç özel çocuk ve gençlerimizi bağımsız ve topluma yararlı bireyler olarak yetiştirmeye devam etmektedir.
Hatice Mersin
Hatice Mersin

Eğitim Programlarımız:

Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Özel Öğrenme Güçlüğü (Disleksi)
Zihinsel Engelliler

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezimizden, Otizm, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Davranış Bozuklukları, Okula Uyum Sorunları, Sosyal ve Duygusal Gelişim, Zihinsel Engelliler, Öğrenme Güçlüğü, Down Sendromu, Bedensel Engelliler, Özel eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri, Aile eğitimi konularında destek alabilirsiniz.

Kurumumuzda yapılan testler

0-6 Yaş gelişimsel değerlendirme, Denver II, AGTE, Gestalt, Gesell, Peabody, Burdon

İnsan Kaynakları
Etkinliklerimiz
Duyurular
Özel Eğitim Kanunu
Engelli Hakları
Velilerimiz
Kurumumuz
Eğitim Programlarımız
Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Zihinsel Engelliler
Öğrenme Güçlüğü Down Sendromu
Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Davranış Bozuklukları
Okula Uyum Sorunları Dil ve Konuşma Terapisi
Duyu Terapisi Sosyal ve Duygusal Gelişim
Kurumumuzda yapılan testler Destek Eğitim Programları
Aile eğitimi Bedensel Engelliler
Etkinliklerimiz İnsan Kaynakları
Ana Sayfa İletişim

Bu sitedeki tüm bilgiler sizleri aydınlatmak amaçlı olup tedavi niteliğinde değildir. Özel Tanı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yazılan yazılardan yola çıkarak uygulanan tedavilerdeki doğacak aksaklıklardan sorumlu tutulamaz. Bu sitenin tüm içeriği Tanı Özel Eğitim Merkezi tarafından hazırlanmıştır. İzinsiz kopyalanamaz, çoğaltıp dağıtılamaz ve yayınlanamaz. Tüm hakları saklıdır.

Özel Tanı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Talatpaşa Mah. Emirgazi Cad. Zümre Sk No:2/2 Kağıthane - İstanbul