Ana Sayfa Tel: 0212 320 08 09
Hakkımızda Hizmetlerimiz Galeri İletişim
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Hizmetlerimiz

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Hizmetlerimiz

Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Öğrenme Güçlüğü Down Sendromu
  Zihinsel Engelliler Duyu Terapisi

Eğitim Programlarımız

Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Özel Öğrenme Güçlüğü (Disleksi)
Zihinsel Engelliler, Dil ve Konuşma Terapisi, Duyu Terapisi

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezimizden, Otizm, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Davranış Bozuklukları, Okula Uyum Sorunları, Sosyal ve Duygusal Gelişim, Zihinsel Engelliler, Öğrenme Güçlüğü, Down Sendromu, Bedensel Engelliler, Özel eğitim, Dil ve Konuşma Terapisi, Duyu Terapisi ve Aile eğitimi konularında destek alabilirsiniz.

Bireysel Eğitim

Tanı Özel Eğitim Merkezi 'nde öğrencilerimizin ve ailelerimizin ihtiyaçları gözönüne alınarak; özel eğitim öğretmeni, pedagog, psikolog ve gerekirse fizyoterapistimizle birlikte hazırlanan Bireyselleştirilmiş Eğitim Planı ile her öğrencinin ayrı ayrı hedefleri ve bu hedeflere ulaşmada yol gösteren eğitim plan ve programları belirlenir.

Grup Dersleri

Kurumumuzda, bireysel ve gerekiyorsa grup dersleri ile öğrencimize hedefler kazandırılırken; psikoloğumuz ve özel eğitim öğretmenimiz aracılığıyla ailelerimizin yaşadıkları sıkıntılara çözüm getirmek amacıyla ücretsiz aile eğitimleri düzenli olarak sürdürülmektedir.

Başka okullara devam eden öğrencilerimizin öğretmenlerine ve okul yönetimlerine sürekli bildirimlerde bulunarak eğitim öğretim faaliyetlerimizin sürekliliği sağlanmaktadır.

Kurumumuzda yapılan testler

0-6 Yaş gelişimsel değerlendirme, Denver II, AGTE, Gestalt, Gesell, Peabody, Burdon

Özel eğitim merkezimizde alanında uzman pedagog ve özel eğitim öğretmenleriyle çocuk ve gençlerimize yönelik eğitim ve öğretim çalışmaları yapılmaktadır.

Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Sosyal ve Duygusal Gelişim
Öğrenme Güçlüğü (Disleksi) Aile eğitimi
Zihinsel Engelliler Destek eğitim Programları
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Otizm
Okula Uyum Sorunları Bedensel Engelliler
Davranış Bozuklukları Özürlü Hakları
Down Sendromu Özel eğitim Kanunu
Etkinliklerimiz İnsan Kaynakları
Ana Sayfa İletişim

Bu sitedeki tüm bilgiler sizleri aydınlatmak amaçlı olup tedavi niteliğinde değildir. Özel Tanı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yazılan yazılardan yola çıkarak uygulanan tedavilerdeki doğacak aksaklıklardan sorumlu tutulamaz. Bu sitenin tüm içeriği Tanı Özel Eğitim Merkezi tarafından hazırlanmıştır. İzinsiz kopyalanamaz, çoğaltıp dağıtılamaz ve yayınlanamaz. Tüm hakları saklıdır.

Özel Tanı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Talatpaşa Mah. Emirgazi Cd. Zümre Sk No:2/2 Kağıthane - İstanbul